Продавець Кращий український! розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Кращий український інтернет-магазин - CatBook
+38 (068) 292-65-30
+38 (068) 292-65-30
+38 (068)-350-26-20
+38 (050) 024-46-49

Здоров'я з Чичагову

Здоров'я з Чичагову

Оздоровлення організму за методикою священномученика Серафима Чичагова

(1 і 2 ч.) (мяг)

Мало хто знає, що священномученик Серафим (Чичагов) мав медичну освіту і був практикуючим лікарем. Святитель є творцем унікальної медичної системи, що базується на глибоких знаннях всього спектру медичних наук, доступних до того часу.

Його медична система оздоровлення людини багато в чому унікальна. Ключовим елементом системи є створення умов для організму, при яких він сам мобілізує резерви для боротьби з хворобою.

Особливість методики в тому, що вона спрямована не на лікування хвороби в її зовнішньому прояві, а на усунення першопричини захворювання, яка часто йде «по ланцюжку» в інші органи і системи організму, про ненормальною роботі яких не підозрюють ні хворий, ні лікар. Іншою особливістю методики є її простота і доступність освоєння в домашніх умовах без істотних матеріальних витрат на медикаменти, устаткування і т. д.

Ця методика пройшла багаторічну апробацію. Брошура підготовлена практикуючим лікарем Кравченко Ксенією Павлівною, яка має більш ніж двадцятирічний позитивний досвід лікування хворих з даною методикою.

Митрополит Серафим (Чичагов), в миру Леонід Михайлович Чичагов, був дивно різнобічно обдарованою людиною. Багатьом з нас він знайомий як автор Літопису Серафимо-Дівеєвського монастиря. Сам преподобний Серафим Саровський, з'явившись йому уві сні, поблагословив і схвалив його працю. При цьому Владика приділяв чимало часу і церковного мистецтва – писав церковну музику, добре малював, займався іконописом. Багатьом відомо і про його мученицьку кончину.

У 1937 році, на 81-му році життя, Владика був розстріляний на Бутовському полігоні. 1997 року Архієрейським собором Російської православної церкви, зарахований до лику святих як новомученик.

Але мало хто знає, що Владика Серафим мав медичну освіту і був практикуючим лікарем. За його словами, число його пацієнтів становило 20 000 чоловік. Святитель є творцем унікальної медичної системи, що ґрунтується на глибоких знаннях всього спектру медичних наук, доступних до того часу. Його медична система багато в чому унікальна. Це строго наукова система оздоровлення людини пройшла багаторічну апробацію. Вона дуже органічна, включає і підтверджує собою правильність природних законів буття, закладених у наші душі і тіла Творцем, біблійні принципи буття людини.

Серафим Чичагов походив із знатного дворянського роду. У той час, коли він навчався в семінарії, дозволялося мати другу освіту, і отець Серафим як вільний слухач відвідував медичний інститут, де паралельно з духовним здобував медичну освіту. Їм було проаналізовано багато систем лікування того часу: система гомеопатії, траволікування, гірудотерапії. Всі системи розглядалися з позитивної і негативної сторони. З плюсів цих систем була створена власна система, яка так і називається – «Система Серафима Чичагова».

Що таке система Серафима Чичагова? Можна процитувати самого владику Серафима: «Милостиві государині і добродії! Нині з волі Всевишнього настав час, коли я, нарешті, возвышу свій голос на захист істини, проведеної мною в життя. Досі я мимоволі повинен був мовчати і вислуховувати нарікання, знаходячи це в порядку речей. Звичайно, я не був першим і не буду останнім, перенесли таку долю, як автор нової системи лікування. Мені необхідно було почекати, потерпіти, поки моє лікування проникне в життя і придбає прихильників, глибоко переконаних у моїй правоті. Час узяв своє. Тепер я в іншому становищі. Оточений тисячами людей, испытавшими на собі мій метод лікування, я нині дуже легко можу пояснити мою систему, яку дуже небагато могли збагнути кілька років тому. Досвід буде керівником моїх співрозмовників. І якщо представлялися раніше труднощів у розумінні цієї системи, то зовсім не тому, що вона важка або складна, але лише тому, що вона занадто проста. Істина завжди проста і не може бути іншою...».

Отець Серафим вважав, що взагалі немає ліків для лікування хвороби. Ліки мають значення симптоматичного допомоги, тобто такого, яке «усуває більш видатні або більш важкі напади хвороби, не змінюючи її природного ходу».

Вивчаючи історію медицини і предмети в семінарії, він говорив, що «навіть цар Соломон, предвидевший по своїй мудрості, що люди схильні ліків надавати занадто велике значення, заповів (як говорить переказ) заховати свою книгу ліків, щоб народ не вірив у цілющі властивості ліків більше, ніж в Бога».

Серафим Чичагов вивчав історію медицини з часів Гіппократа і розумів, що велич її як науки полягає в умінні бачити і вірно схоплювати сукупність речей (особливо стародавньої медицини)». Думка Гіппократа про необхідність розглядати людину в зв'язку з навколишнім світом «поклала міцну основу естественнонаучному методом, завещанному старовиною майбутнім поколінням, мав могутнє вплив на розвиток всієї медицини...».

Владика розглядав хворобу незалежно від ураженої органу і, беручи їх форми, звертав увагу на загальний стан: на хід і розвиток, а головне – на закінчення хвороби. «Кров слугує для живлення всіх частин тіла, і є джерело тваринної теплоти, причина здоров'я і гарного кольору тіла. Здоров'я залежить від рівномірного змішування речовин і гармонії властивих..., бо тіло становить коло, в якому, отже, немає ні початку, ні кінця. І кожна частина тісно пов'язана з іншими її частинами». Ще Гіппократ говорив, що «назву хвороби має для лікаря лише другорядне значення», тому що неважливо, як називається хвороба, будь-яка проблема людини (і це вже головний принцип системи Серафима Чичагова) лежить в порушенні кровообігу та якості крові. «Хвороба є порушення обміну речовин або рівноваги в організмі, тобто порушення правильності кровообігу внаслідок хворобливого стану крові». Це основний момент в системі отця Серафима. Здоров'я залежить від кількості і якості крові, від правильного поводження крові в тілі і від відсутності в нас органічних недоліків, переданих нам від батьків. Основна проблема людини при хвороби лежить в порушенні якості крові. «Від можливості поліпшення властивостей крові буде залежати відновлення самопочуття хворого і усунення органічних розладів. Необхідно зробити кров внаслідок відновлення правильного кровообігу і обміну речовин більш поживною, щоб порушити процеси оздоровлення в пошкоджених органах і поступово знищити ці розлади. Видалення хворобливих і віджилих частинок організму з крові буде, звичайно, в залежності від справності кровообігу і відправлень і поліпшення властивості крові – від наростання нових соків з допомогою нормального травлення». Це основна думка Серафима Чичагова, його принцип. Порушення системи обігу та якості крові – головна причина медичних проблем.